Kolejna wygrana naszego Zespołu!

post img

Sąd unieważnił umowę kredytu hipotecznego zawartą przez naszych klientów z bankiem BRE Bank S.A. (obecnie mBank S.A.).

Dzielimy się z Państwem naszym kolejnym pozytywnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Łodzi u naszych klientów. Sygn. akt sprawy: I C 257/19, sędzia prowadzący sprawę SSR Tomasz Kotkowski. Sąd unieważnił umowę kredytu hipotecznego zawartą przez naszych klientów z bankiem BRE Bank S.A. (obecnie mBank S.A.).

Szczegółowe informacje odnośnie wyroku:
Sąd w związku z podniesionymi w pozwie żądaniami zwrotu nadpłaty (wytoczonego jeszcze przed wyrokiem TSUE), doszedł do wniosku, że umowa kredytu powiązanego do waluty CHF spełnia warunki do całkowitego unieważnienia z uwagi na to, że cyt. „postanowienia dotyczące indeksacji kredytu określają świadczenia główne stron, które jednak nie zostały sformułowane w sposób jednoznaczny, a co za tym idzie, podlegają kontroli co do abuzywności”.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół BeWaKontakt

Centrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451