Kolejna wygrana naszego Zespołu - unieważnienie kredytu denominowanego (bank BGŻ)!

post img

W dniu 19.08.2020 r. Sąd Okręgowy w Warszawie unieważnił umowę kredytu denominowanego naszych klientów, zawartą z bankiem BGŻ (obecnie BNP Paribas Bank Polska S.A.) - sygn. akt: XXV C 444/19, SSO Paweł Duda.

Sąd doszedł do wniosków popartych powództwem, w przedmiocie braku możliwości utrzymania umowy jako ważnej ze względu na liczne naruszenia m.in. prawa bankowego, w tym niemożliwego do określenia świadczenia głównego po wyeliminowaniu niedozwolonych zapisów. Sprawa była prowadzona przez radcę prawnego Adama Sobotę.

Zachęcamy wszystkie osoby, które nie rozpoczęły jeszcze postępowania sądowego, a chciałyby dowiedzieć się czy sprawa ma szanse na powodzenie w procesie, do wysłania umowy swojego kredytu CHF w celu przeprowadzenia bezpłatnej analizy. Umowę kredytu CHF wraz z aneksami (jeśli były podpisywane) oraz regulaminem (jeżeli był dołączony) należy przesłać na adres e-mail: biuro@bewagroup.pl W ciągu 7 dni roboczych nasz Dział Prawny dokona analizy przesłanej umowy CHF i poinformuje zwrotnie, czy jest możliwość prowadzenia sprawy w sądzie. W odpowiedzi e-mail prześlemy pełną informację, w której wskażemy szacowane korzyści, jak również przedstawimy całość przebiegu procesu wraz z ewentualnymi kosztami prowadzenia sprawy

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 721 604 679.

Na zdjęciu mogą Państwo poznać Zarząd naszego Centrum.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół BeWa


KontaktCentrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451