Baza wiedzy

KOLEJNY SUKCES - NAKAZ ZAPŁATY W SPRAWIE NASZYCH KLIENTÓW

Miło nam poinformować, że decyzją Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu XI Wydział Cywilny z dn. 06.05.2020 r. w sprawie naszych Klientów vs. Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu (sygn. akt: XI C 2081/19) otrzymaliśmy nakaz zapłaty.

STATUS LAUREATA „ZŁOTE ORŁY”

Miło nam poinformować, że nasze Centrum osiągnęło status laureata ZŁOTYCH ORŁÓW w Drugiej Edycji Etapu Ogólnopolskiego Plebiscytu ORŁY Prawa!

Zawieszenie spłaty rat kredytu z uwagi na pandemię COVID-19

W oświadczeniach o wakacje kredytowe, banki uwzględniają zapisy, które mogą utrudnić postępowanie sądowe, a może nawet uniemożliwić skuteczne dochodzenie roszczenia od banku!

Jędrzej Jachira o wakacjach kredytowych

Trzeba uważać, aby nie utrudnić sobie dochodzenia roszczeń od banku – mówi Jędrzej Jachira, partner zarządzający w Kancelarii SOBOTA, dyrektor działu prawnego w Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup, doktorant na WPAiE UWr.Oświadczenia ZBP w sprawie ewentualnych roszczeń zwrotnych banków

Zdementowania wymagają pojawiające się w przestrzeni publicznej informacje, jakoby wskutek stwierdzenia nieważności umowy kredytu indeksowanego lub denominowanego do waluty obcej, bank uprawniony był do żądania od konsumentów zapłaty wynagrodzenia za korzystanie z kapitału udostępnionego przez bank.Kredyty powiązane do waluty CHF – co należy wiedzieć?

Miło nam poinformować, że nasz Dział Prawny przygotował dla Państwa krótkie filmy dotyczące najważniejszych zagadnień z uwzględnieniem odpowiedzi na Państwa najczęstsze zapytania w sprawach frankowych.Wyrok TSUE z dnia 3.10.2019 roku w sprawie polskich Frankowiczów!

Podsumowanie wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej opracowane przez nasz Dział Prawny.STATUS LAUREATA „ORŁY PRAWA 2019”Rezerwy bankowe dla Frankowiczów!

Szanowni Państwo, zgodnie z informacjami przekazywanymi przez środki masowego przekazu, obecne banki tworzą rezerwy bankowe dla Frankowiczów. Poniżej podajemy aktualne kwoty jakie banki przeznaczyły na owe rezerwy.Roszczenia banków o zapłatę za korzystanie z kapitału?

Sąd Okręgowy w Białymstoku wydał już uzasadnienie wyroku oddalające roszczenie banku o zapłatę za korzystanie z kapitału po unieważnieniu umowy kredytu hipotecznego do waluty CHF!I kolejna wygrana naszego Zespołu, tym razem w Warszawie!

Dzielimy się z Państwem następnym pozytywnym wyrokiem naszej klientki!Wyrok z 4 lutego 2020 r.

Z radością dzielimy się wyrokiem z dnia 4.02.2020 r. z Sądu Okręgowego we Wrocławiu.Wyrok z 4 października 2019 r. w sprawie naszych klientówKolejna wygrana w sprawie frankowej naszych klientów!

W dniu 5.12.2019 r. Sąd Rejonowy w Łodzi zasądził na rzecz naszych Klientów od banku mBank kwotę 70.115,29 zł wraz z odsetkami oraz kosztami zastępstwa.Kolejna wygrana naszego Zespołu!

Dzielimy się z Państwem naszym kolejnym pozytywnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Łodzi u naszych klientów.KontaktCentrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451