Baza wiedzy

Przekazujemy Państwu istotne wiadomości o Uchwale Sądu Najwyższego (16.02.2021 r. III CZP 11/20)! TEORIA DWÓCH KONDYKCJI!

Sąd Najwyższy wydał korzystną dla Frankowiczów uchwałę (tak jak przewidywaliśmy w rozmowach z Państwem), która stanowiła odpowiedź na pytanie prawne zadane 22 stycznia 2020 r. przez Sąd Apelacyjny w Warszawie.

Kolejna prawomocna wygrana Zespołu Centrum dla naszego Klienta!

Sąd Okręgowy w Łodzi w dniu 15.02.2021 r. wydał prawomocny wyrok w sprawie naszego Klienta (sygnatura akt III Ca 2353/19), w którym utrzymał w mocy wyrok Sądu Rejonowego z dnia 8.07.2019 r. (sygnatura akt III C 1579/18) przeciwko mBank S.A.

Klienci naszego Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup mówią otwarcie o wygranych wyrokach frankowych

Ostatnio na łamach Gazety Wyborczej pojawił się wywiad z klientem naszego Centrum (również na okładce czasopisma - doktor Piotr Klepacki).

Z przytupem witamy Nowy Rok!

Z przytupem witamy Nowy Rok i z radością informujemy, że Sąd Okręgowy w Łodzi w dniu 04.01.2021 wydał wyrok w sprawie naszej Klientki, w którym stwierdził na podstawie teorii dwóch kondykcji nieważność umowy.

Życzenia noworoczne oraz wygrana (w Euro!) z Deutsche Bank Polska S.A.!

Szanowni Państwo, na wstępie chcielibyśmy złożyć Państwu życzenia z okazji zbliżającego się Nowego Roku. Aby przyszły rok był lepszy niż obecny, wymarzony, pełen nadziei i miłości oraz aby to właśnie rok 2021 zakończył się pełnym sukcesem z BeWą!

Końcówka roku z wygranymi Zespołu naszego Centrum vs PKO BP S.A. oraz mBank S.A.!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 29.12.2020 r. uzyskaliśmy kolejne wygrane dla naszych klientów!

Ach! Cóż to będą za Święta! 🎄

W ten szczególny czas chcielibyśmy najpierw złożyć Państwu najszczersze i najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Kolejna wygrana naszych Klientów vs ING Bank Śląski S.A.!

Sąd Okręgowy w Katowicach w dniu 18.12.2020 r. (sygn. akt I C 550/20, SSO Katarzyna Zadora) wydał wyrok, w którym stwierdził nieważność umowy.

Wygrana vs PKO BP S.A.!

Z wielkim entuzjazmem informujemy o kolejnym pozytywnym wyroku Klientów naszego Centrum vs PKO BP S.A. Sąd Okręgowy w Łodzi w dniu 10.12.2020 (sygn. akt XII C 306/20, Sędzia Dorota Znyk) wydał wyrok, w którym stwierdził nieważność umowy (teoria salda).

Mikołajkowa wygrana!

W ten szczególny mikołajkowy dzień do prezentów, które Państwo już otrzymaliście, przekazujemy nasz w postaci kolejnej wygranej sprawy vs ING Bank Śląski S.A.

Cztery wygrane z różnymi bankami naszego Centrum na korzyść Klientów

Grudzień rozpoczynamy z bardzo dobrymi wieściami dla Państwa.

Kolejna prawomocna wygrana, tym razem w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu!

Z nieukrywaną satysfakcją przekazujemy świetną wiadomość o uzyskaniu przez Zespół naszego Centrum kolejnego prawomocnego wyroku, tym razem w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu!

Następna wygrana naszego Centrum vs Getin Noble Bank S.A.!

W dniu 8.10.2020 uzyskaliśmy kolejny bardzo ważny wyrok w przedmiocie unieważnienia umowy na zasadzie teorii dwóch kondykcji z bankiem Getin Noble Bank S. A.

Wygrana naszych klientów vs ING Bank Śląski S.A. oraz PKO BP S.A.!

Sąd Okręgowy w Katowicach doprowadził do unieważnienia umowy kredytu naszych klientów z bankiem ING Bank Śląski S. A. Sąd uznał, że umowa jest w całości nieważna na zasadzie teorii dwóch kondykcji.

Kolejna rekordowa wygrana naszych klientów vs PKO BP S.A.!

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze zasądził na rzecz naszych Klientów od Powszechnej Kasy Oszczędności Banku Polskiego S.A. kwotę 724 143,53 zł wraz z odsetkami.

Osiągnęliśmy kolejny sukces w sprawie przeciwko mBank S.A.!

Sąd Okręgowy w Łodzi unieważnił umowę kredytu indeksowanego w całości na zasadzie teorii salda.

Po raz kolejny nasze Centrum osiągnęło dwukrotny sukces tego samego dnia!

Dwa wyroki na korzyść naszych klientów? I to jednego dnia? Właśnie takie dni lubimy!

Kolejna dobra wiadomość dla Frankowiczów!

UOKiK nałożył ponad 60 milionów złotych kary na trzy banki!

Następny prawomocny wyrok naszego Zespołu Centrum w sprawie kredytu CHF!

Niesiemy dla Państwa dobre wieści do porannej kawy! Właśnie odebraliśmy prawomocny wyrok naszych Klientów przeciwko mBank S.A.

Kolejna wygrana naszego Zespołu vs mBank S.A.!

W dniu 20.08.2020 r. Sąd Okręgowy w Łodzi (sygnatura akt: II C 1177/18, sędzia SSO Marzanna Rojecka-Mazurczyk) unieważnił całą umowę naszych Klientów.

Unieważnienie kredytu denominowanego (bank BGŻ)!!

W dniu 19.08.2020 r. Sąd Okręgowy w Warszawie unieważnił umowę kredytu denominowanego naszych klientów, zawartą z bankiem BGŻ (obecnie BNP Paribas Bank Polska S.A.).

Kolejna prawomocna wygrana Zespołu naszego Centrum!

W dniu 23 lipca 2020 r., Sąd Okręgowy w Łodzi III Wydział Cywilny Odwoławczy (sygn. akt: III Ca 68/20) odrzucił apelację banku mBank S.A

Kolejna wygrana z 24.07.2020 r. - UNIEWAŻNIENIE indeksowanej umowy kredytu CHF!

Sąd unieważnił umowę naszych Klientów vs mBank S.A. i zasądził od banku kwotę 243 800 zł.

Prawomocna wygrana Zespołu Centrum w sprawie naszych Klientów vs mBank S.A.!

Sąd Apelacyjny w Łodzi utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego (II C 1082/17, I ACa 1166/18), zwiększając zasądzoną kwotę należną naszym Klientom z tytułu nadpłaty oraz UNWW do 191.010,78 zł.

Wywiad Dyrektora Działu Prawnego Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup w Radio Wrocław

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wywiadem Dyrektora Działu Prawnego naszego Centrum.

Postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia!

Optymistyczne wieści dotarły do nas w ubiegłym tygodniu - Sąd Okręgowy w Warszawie (sygn. akt: XXV C 2023/20) wydał postanowienie o zabezpieczeniu roszczeń naszego klienta poprzez zajęcie rachunku bankowego Banku BPH S. A. w kwocie 96.502,23 zł.

REKORDOWA WYGRANA W POLSCE W SPRAWIE NASZYCH KLIENTÓW!

Miło nam poinformować, że Centrum po raz kolejny sytuuje się na podium najwyższych wygranych w Polsce w sprawach kredytów powiązanych do waluty CHF! Korzyść sięga nawer 2.400.000,00 zł (dwa miliony złotych czterysta tysięcy złotych)!
KontaktCentrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451