Następny prawomocny wyrok naszego Zespołu Centrum!

post img

Niesiemy dla Państwa dobre wieści do porannej kawy! Właśnie odebraliśmy prawomocny wyrok naszych Klientów przeciwko mBank S.A. Wyrok w tej sprawie jest wraz z klauzulą wykonalności, co pozwala w razie braku jego realizacji na skierowanie na ścieżkę postępowania egzekucyjnego do komornika. Przypominamy, że prawomocny wyrok dotyczy całkowitego unieważnienia umowy Klientów mBank S.A., dzięki któremu łączna korzyść wyniosła kwotę w wysokości ponad 105.100 zł. To kolejny prawomocny wyrok naszego Zespołu!

Serdecznie Państwa zachęcamy do wysłania skanu swojej umowy kredytu CHF w celu przeprowadzenia bezpłatnej analizy. Umowę kredytu CHF wraz z dodatkowymi dokumentami - aneksami (jeśli były podpisywane) oraz regulaminem (jeżeli był dołączony) należy przesłać na adres: biuro@bewagroup.pl W ciągu 7 dni roboczych nasz Dział Prawny dokona bezpłatnej analizy przesłanej umowy CHF i poinformuje zwrotnie, czy jest możliwość prowadzenia sprawy w sądzie (prześlemy do Państwa pełną informację, w której wskażemy szacowane korzyści, jak również przedstawimy całość przebiegu procesu wraz z ewentualnymi kosztami prowadzenia sprawy).

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 721 604 679.

Na zdjęciu przedstawiamy Dyrektora naszego Działu Prawnego Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup - Jędrzeja Jachirę oraz Radcę Prawnego Adama Sobotę.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół BeWapost img post imgKontaktCentrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451