O NAS

Centrum Pomocy Prawnej BeWa Lex Group

od kilku lat specjalizuje się w prowadzeniu spraw kredytobiorców posiadających kredyt powiązany kursem franka szwajcarskiego (potocznie kredyt we frankach). Dzięki wyłącznej współpracy z jedną z najlepszych kancelarii adwokacko-radcowskich w Polsce, nasz Zespół bardzo profesjonalnie i szczegółowo prowadzi swoich klientów przez cały okres procedowania sprawy. Obecnie w jego skład wchodzi ponad 35 osób dedykowanych wyłącznie do prowadzenia spraw będących przedmiotem naszej działalności.

Współpracę rozpoczyna

złożenie reklamacji do banku, poprzez wydobycie z banku dokumentacji potrzebnej do redagowania pozwu, następnie redagowanie pozwu, pisma procesowe i całość opieki prawnej, aż do wyroku Sądu drugiej Instancji. W każdym etapie współpracy klient jest informowany o kolejnych krokach w sprawie e-mailowo lub telefonicznie. Bardzo cenimy sobie komunikatywność, precyzyjność, rzetelność w dotrzymywaniu terminów jak i przede wszystkim skuteczność.KontaktCentrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451