Rekomendacje

3 lata temu podjęłam decyzję, że chcę na drodze sądowej walczyć z bankiem w sprawie kredytu frankowego. Odwiedziłam kilka kancelarii prawnych, szukając pomocy i wybrałam Centrum Pomocy Prawnej BeWa. Dziś wiem, że dokonałam najwłaściwszej decyzji. Centrum to nie tylko wspaniali prawnicy, ale ludzie, którzy podchodzą do każdej sprawy jak do człowieka. Zawsze dostępni, cierpliwy, po ludzku empatyczni. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

womanAgnieszka Ch.

Z pełną odpowiedzialnością za treść niniejszej opinii powiem stanowczo: nie wahajcie się przed podjęciem współpracy z BeWa! Nie piszę, żeby przypodobać się BeWa, ale żeby zachęcić tych, którzy stanęli przed koniecznością skorzystania z pomocy prawnej do wyboru właśnie tej firmy. To, czym mnie ujęli pracownicy BeWa to: brak zadęcia, szczerość, wyczerpujące odpowiedzi udzielane językiem zrozumiałym dla nie-prawników :). Internet, w tym bardzo popularny portal Fb, zatłoczony jest ilością firm oferujących pomoc prawną. Nie zainteresowałam się żadną z nich; nie czytałam opinii, nie zasięgnęłam języka. Nie miałam takiej potrzeby, bo moją uwagę przyciągnęła strona BeWa- biła stamtąd dobra energia, transparentność. Mieszkam na drugim biegunie Polski, w dużym mieście, w którym na pewno znalazłabym wiele godnych polecenia kancelarii/biur prawnych. Odległość nie ma żadnego znaczenia. Wyrażam nadzieję, że moja sprawa zakończy się sukcesem. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że obsługa jest bardzo rzetelna, profesjonalna. Pani Justyno, Pani Aniu, Panie Arkadiuszu: dziękuję :)

womanMagdalenka K.

Witam. Sceptycznie podchodziłam do złożenia pozwu przeciwko bankowi (kredyt we frankach), zdecydowałam się powierzyć moją sprawę kancelarii BeWa LexGroup już po pierwszym z Nimi spotkaniu - zarażają optymizmem :). Moja sprawa nabrała już , mam nadzieję dobrego kierunku, jestem już po kilku rozprawach, na których walecznie reprezentował mnie mój adwokat. Polecam kancelarię wszystkim niedowiarkom takim ja, zachęcam do rozmowy z nimi, wyjaśnią i sprecyzują konkretnie czy macie szansę na podważenie umowy zawartej z bankiem. Trzymam kciuki za powodzenie kancelarii nie tylko w mojej sprawie!

womanANNA A.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi prawnej BeWA LexGroup. To profesjonaliści! Polecamy!!!

manMARCIN W.

Witam, jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej, której udzieliło mi biuro BeWa. Polecam wszystkim ze względu na bardzo profesjonalną obsługę.

womanDOROTA W.

Profesjonalnie. Łatwy kontakt podczas prowadzenia długoletnich spraw. Dziękuje.

manRAFAŁ K.

Solidnie, terminowo, transparentnie - jednym słowem bardzo profesjonalnie.

manMACIEJ G.

Podjęliśmy współpracę z kancelarią badając oferty innych - ta wydawała się najbardziej profesjonalna, ma dobre opinie i sensowną umowę. Wyliczyliśmy korzyści, złożyliśmy pozew i czekamy na sprawę :wink: Wszystko jest super, jesteśmy w stałym kontakcie, na bieżąco informują nas o przebiegu sprawy i są w pełni dostępni, kiedy pojawiają się pytania. super - polecam tym bardziej, że znajomi wygrali sprawę z kancelarią BEWA ;-)

womanmanJoanna i Piotr B.

Gorąco polecam BeWa LexGroup .Kancelaria zatrudnia profesjonalnych pracowników, mocno zaangażowanych w sprawy klientów. Zawsze udzielają rzeczowych i zrozumiałych odpowiedzi.Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

womanMirosława O.

Centrum Pomocy prawnej z Wrocławia jest firma rzetelna i uczciwą wartą polecenia Dzięki tej firmie uwierzyłam że są jeszcze uczciwi prawnicy którzy chcą pomóc Z całego serca polecam.

womanJoanna F.

Jako "frankowicz " zdecydowanie polecam BeWa LexGroup Sp. z o.o. , profesjonalne i rzetelne podejście do klienta od pierwszej wizyty, Pan Arkadiusz z ogromną wiedzą prawniczą gdzie na samym starcie budzi zaufanie , przy każdym zapytaniu udzielana jest mi wyczerpująca odpowedź, czy jest to telefon lub mail ,informacje przekazywane na czas.

manPrzemysław Ł.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bezpłatna opinia prawna, realna ocena możliwości wygrania sprawy, uczciwe warunki finansowe, bardzo polecam.

manKAMIL M.

Witam, jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi prawnej BeWa LexGroup. Profesjonalna obsługa, informowanie na każdym kroku prowadzonej sprawy. Szczerze polecam - GODNI ZAUFANIA!!!

womanMARLENA D.

Gorąco polecam korzystanie z pomocy BEWA LEX GROUP. Fachowo, terminowo i z ogromnym poszanowaniem rzeczywistych interesów osób poszkodowanych.

womanANNA W.

Centrum jest w ciągłym kontakcie z klientem, co jest bardzo ważne. Dotrzymują teminów i indywidualnie podchodzą do każdej sprawy. Polecam.

womanBARBARA K.

Prawnicy fachowo i ze zrozumieniem zajęli się naszą sprawą. Wyjaśnili jakie mamy możliwości i szanse. Utrzymujemy ciągły kontakt mailowy, na każde nasze pytanie dostajemy rzeczową i konkretną odpowiedź. Gorąco polecam współpracę z tym Centrum Pomocy Prawnej

womanJOANNA L.

KontaktCentrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451