Poznaj nasz zespół

Nasza kadra liczy obecnie 50 osób. Zespół Centrum zrzesza między innymi grupę radców prawnych, adwokatów oraz ekonomistów, w tym przedstawicieli doktryny. Łączy nas wspólna pasja oraz specjalizacja w kredytach frankowych. Nasza kadra m.in. wykłada na uczelniach publicznych oraz uczestniczy w spotkaniach eksperckich związanych z kredytami w CHF. Naszych pracowników cechuje zaangażowanie, profesjonalność, rzetelność, sumienność, dokładność i empatia w sprawach ludzkich w pełnym rozumieniu problemów życiowych.

Zarząd Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup
zarząd-bewa-centrum-pomocy-prawnej

Dyrektor Działu Prawnego Jędrzej Jachira, Radca Prawny Adam Sobota, Wiceprezes Zarządu Dyrektor Generalny Arkadiusz Walkowiak, Prezes Zarządu Andrzej Besz

założyciele-bewa-centrum-pomocy-prawnej
wiceprezes-zarządu
WICEPREZES ZARZĄDU, DYREKTOR GENERALNY
ARKADIUSZ WALKOWIAK
prezes-zarządu
PREZES ZARZĄDU
ANDRZEJ BESZ
Zarząd Działu Prawnego
radca-prawny-bewa
RADCA PRAWNY
ADAM SOBOTA

Radca Prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Egzamin zawodowy zdał jako jeden z najwyższych wyników w Izbie. Studia prawnicze na wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego ukończył z wyróżnieniem. Praktyk, dydaktyk i działacz naukowy. Zawodowo najmocniej związany z kredytami denominowanymi i indeksowanymi do waluty CHF, reprezentuje kredytobiorców przed Sądami w licznych sporach o zapłatę lub unieważnienie zawartych umów. Mediator w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Prywatnie założyciel i lektor szkoły języka angielskiego prawniczego Saturday School.

dyrektor-działu-prawnego
DYREKTOR DZIAŁU PRAWNEGO
JĘDRZEJ JACHIRA

Absolwent studiów stacjonarnych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doktorant ostatniego roku studiów doktoranckich na tej samej uczelni. Uczestnik kursów z zakresu prawa międzynarodowego i europejskiego na Oxford University w Wielkiej Brytanii. Autor licznych publikacji w zakresie spraw dotyczących kredytów powiązanych kursem franka szwajcarskiego. Od wielu lat praktyk, świadczący z sukcesami i pasją pomoc prawną osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom.

Dział Obsługi Klienta – Kadra kierownicza
kierownik-biura-zarządu
KIEROWNIK BIURA ZARZĄDU
JUSTYNA WALKOWIAK
kierownik-obsługi-klienta
KIEROWNIK DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA
ANNA NAWARA
kierownik-biura-zarządu
KIEROWNIK ROZWOJU OBSZARU BIZNESOWEGO
MARIUSZ TERPIŁOWSKI
kierownik-obsługi-klienta
KIEROWNIK ROZWOJU OBSZARU BIZNESOWEGO
BARBARA KOTECKA
kierownik-działu-księgowości
SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA
ANNA GROBELNA
Dział Finansowy
kierownik-działu-księgowości
KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWEGO
ANNA WALKOWIAK
Zespół Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup
zespol-bewa-centrum-pomocy-prawnej

KontaktCentrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451