Status laureata "Złote Orły"

Miło nam poinformować, że nasze Centrum osiągnęło status laureata ZŁOTYCH ORŁÓW w Drugiej Edycji Etapu Ogólnopolskiego Plebiscytu ORŁY Prawa!

post img

Nagrodę otrzymaliśmy w oparciu o zasady, które stanowią podsumowanie i analizę opinii oraz recenzji klientów, którzy mieli okazję skorzystać z naszych usług.

Organizator tworzy klasyfikację i weryfikuje uzyskane wyniki przy pomocy doświadczonej kadry ze zbioru opinii na takich portalach jak: Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych.

Pragniemy przypomnieć, że ostatnio otrzymaliśmy bardzo wysoką notę na poziomie 9.6 pkt na 10 pkt. Podczas pierwszego ogłoszenia wyników plebiscytu wyróżnienia były przyznawane lokalnie. W drugim etapie udało nam się zakwalifikować do najwyższych ocen w Polsce!

Bardzo doceniamy Państwa dobre oceny i miłe słowa względem naszego Zespołu. Serdecznie dziękujemy.

Z pozdrowieniami

Zespół BeWa


Kontakt

Centrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451