Już dzisiaj Klienci naszego Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup mówią otwarcie o wygranych wyrokach frankowych w Gazecie Wyborczej!


Ostatnio na łamach Gazety Wyborczej pojawił się wywiad z klientem naszego Centrum (również na okładce czasopisma - doktor Piotr Klepacki).

post img

cyt. "Trzy lata temu postanowiłem coś z tym zrobić. Usłyszałem, że w tych umowach kredytowych było wiele zapisów niedozwolonych. Postanowiłem to sprawdzić, znajomi dali mi kontakt do mecenasa i przejrzałem na oczy.

  • - To znaczy?
  • - No stanął koło mnie ktoś, kto się na tym fenomenalnie zna, jest w stanie wypunktować te wszystkie rzeczy. A to było już na bazie mojej umowy kredytowej, więc to nie było wróżenie z fusów. Po prostu pokazał mi co w niej jest niezgodne z prawem, więc nie powinno się w niej znaleźć, a na co się zgodziłem, ją podpisując. Będąc w niewiedzy. [...]
  • - Na czym polegał pana udział?
  • - Na tym, że dostarczyłem im umowę kredytową i raz pojawiłem się na rozprawie. Wszystko więc potoczyło się jakby za moimi plecami. [...]
  • - A co to znaczy, że pan wygrał?
  • - W praktyce polega to na tym, że zostały mi zwrócone niesłusznie pobrane należności. Chodzi o różnicę między kursem franka, kiedy brałem kredyt, i każdym późniejszym. To jest w sumie 123 tys. zł. Oraz od momentu wyroku kredyt jest już spłacany po kursie jego zaciągnięcia. Co powoduje, że mój dług wobec banku, który przed ogłoszeniem wyroku wynosił jakieś 490 tys. zł, zmniejszył się mniej więcej do 220 tys. zł [...].
  • - I kiedy to wszystko się stało?
  • - 16 listopada 2020 r. Chłopaki z kancelarii do mnie zadzwonili z informacją, że wygraliśmy.
  • - A pieniądze wpłynęły, kiedy?
  • - Klika dni później. I wtedy poczułem, że naprawdę wygrałem. [...]"

cyt. "- To dzięki Jędrzejowi Jachirze* trafiłem do doktora Piotra Klepackiego, on prowadził mu sprawę. Której akta teraz leżą na stole, zresztą nie tylko jego, bo również kolejnych frankowiczów, którzy mają już prawomocny wyrok, spotykam się z nimi jutro. [...]"


*Jędrzej Jachira - Dyrektor Działu Prawnego naszego Centrum.

źródło: https://wyborcza.pl


Poniżej, dla przypomnienia, post z dnia 17 listopada 2020 r., o której wspomina w artykule nasz Klient.


Sąd Apelacyjny w dniu 16.11.2020 r. (sygn. akt: ACa 1531/19, Sędzia Małgorzata Bohun) utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego z dnia 20.09.2019 r. (XII C 1366/18) przeciwko mBank S.A., zasądzając od banku na rzecz naszych Klientów kwotę 105 358,33 zł tytułem unieważnienia klauzul waloryzacyjnych (tzw. odfrankowienie) z odsetkami ustawowymi (łącznie wspomniana przez Klienta kwota 123 tys zł).


Wszystkie osoby, które również chciałyby uwolnić się od uciążliwego kredytu (jak nasi Klienci z dzisiejszego artykułu) zachęcamy do podjęcia pierwszego kroku, jakim jest bezpłatna analiza umowy kredytu CHF w Dziale Prawnym naszego Centrum. Poza tym zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WALKI Z BANKIEM.BEZPŁATNA ANALIZA UMOWY KREDYTU CHF?


Zachęcamy do przeanalizowania swojej umowy kredytu CHF w Dziale Prawnym naszego Centrum. Dokumentację kredytu CHF należy przesłać na adres :biuro@bewagroup.pl

Do 3 dni roboczych przekażemy Państwu pełną informację na temat powierzonej nam sprawy. Wskażemy szacowane korzyści, całość przebiegu procesu wraz z ewentualnymi kosztami prowadzenia sprawy. W razie pytań nasze Centrum jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 721 604 679.

Pozdrawiamy serdecznie życząc miłego dnia,

Zespół BeWa


KontaktCentrum obecnie posiada dwie lokalizacje. Siedziba Centrum i Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Siechnicach obok Wrocławia.

Adres:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o. 55-011 Siechnice,
ul. Opolska 4
Dojazd:
Siedziba Centrum znajduje się na głównej ulicy, szary budynek (trzy kondygnacje) po prawej stronie jadąc w kierunku z Wrocławia do Oławy, Opola, Gliwic, Katowic i Krakowa drogą krajową nr 94.
Dane:
Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o.
NIP: 8961562855
REGON: 367006219 Konto: 69 1020 5242 0000 2102 0391 5451